poniedziałek, 22 lipca 2013

Nadchodzą zmiany!

Za kilka dni czeka mnie wymarzony, wyśniony, upragniony urlop. Co tam, że tylko 2 dni i to z małym dzieckiem pod górę:)

Nic to... Myśl, by więcej osób zaangażować do prowadzenia bloga zrodziła się kilka tygodni temu... I od dziś kto chętny, niech pisze na uszyj.jasia@gmail.com

To pierwsza zmiana, jak najbardziej pozytywna, ponieważ, nie ukrywam, liczę na ludzi, którzy nie tylko tak pięknie szyją jasie, ale pomogą mi też na bieżąco aktualizować bloga.

Druga zmiana, to będzie jeden e-mail. Tj. nie uszyjjasia@o2.pl tylko uszyj.jasia@gmail.com.

Zmiana ta pojawiła się, dlatego że często nie wiem, kto i co pisał mi na o2 a co na gmail i tak sobie przeskakiwałam z konta na konto.

Trzecia zmiana. Myślę, że mogę się pochwalić, chociaż nawet jeszcze dokumentów nie wysłałam... Postanowiłam nawiązać współpracę ze Stowarzyszeniem "Mam pomysł". Propozycję dostałam od Emi i po dokładnym przeanalizowaniu, postanowiłam się zgodzić.

Co dzięki temu osiągniemy?
- po pierwsze nie będzie nas obowiązywało "przekroczenie wartości" materiałów powyżej 4900 zł, powyżej, czyli ponadto płacilibyśmy podatek. Nie musimy nic płacić.
- powstanie subkonto na koncie stowarzyszenia. Takie nasze, jaśkowe, które będzie kontrolowane zarówno przez stowarzyszenie, księgowe jak i przeze mnie, no i przez Was. Bo chciałabym żebyście wiedziały, jak w tym dziwnym kraju się pomaga:)
Musicie wiedzieć, że zbieranie pieniędzy nie jest i nigdy nie będzie docelowym punktem akcji. Pieniądze z niego pójdą na przesyłki i podziękowania. Czasami dostaję e-maile z propozycją wsparcia finansowego, ale odmawiam... Odmawiałam, bo założyłam, że pieniędzy nie będziemy zbierać... A później pisałam, że potrzebuję ich na wysłanie paczek...
- i pewnie jeszcze dużo udogodnień, ale muszę się zapoznać.

A najważniejsza wiadomość to ta, że udało nam się obszyć Warszawski Szpital Dziecięcy!!

KLIK

Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które uszyły jasie dla tego szpitala oraz Beacie z http://haftowaniebebezet.blogspot.com/ za wzorowe koordynowanie akcją!

Jeśli chodzi o pomoc:
- trzeba zaktualizować mapę google
- napisać i zebrać wszystkie spotkania szyciowe
- napisać o kawiarenkach szyciowych oraz firmach, które nam bardzo pomogły
- ktoś kto by na bieżąco z zakładkami "spotkania szyciowe" "blogerki szyją" i inne
- kontakt z portaliami: deccoria, szyjemy po godzinach i ekrawiectwo.

Kto chętny?
:D
Z góry bardzo, bardzo dziękuję!

Jeśli macie jakieś sugestie jak poprawić funkcjonalność bloga i dotrzeć do większej ilości osób to bardzo proszę piszcie!

AKTUALIZACJA!
Mam ogromną prośbę! W stronach (te na górze np. "aktualne adresy", "relacje" bardzo Was proszę, jeśli ktoś np. uszył jasie to niech napisze komentarz (gdzie i ile, kto) (plus do mnie zdjęcia:)), podobnie jak z innymi zakładkami np. "relacje blogerek" jeśli ktoś napisał post ze spotkania szyciowego niech napisze w komentarzu o tym, ja później to dodam do posta głównego. Ułatwi mi to pracę, a Wy będziecie na bieżąco.


3 komentarze:

  1. Natalko mogłabym ci jakoś pomóc, ale jak, ty pisz. Ela

    OdpowiedzUsuń
  2. Już napisałam:) Bardzo dziękuję!

    OdpowiedzUsuń
  3. wow.fajnie, że trafiłam na tego bloga, często słyszałam o tych akcjach ale teraz wiem, że chętnie się do nich przyłączę jak tylko wrócę zza granicy. chociaż kto wie,może i teraz w wolnej chwili coś uszyję:)pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

:)