wtorek, 8 października 2013

Spotkanie szyciowe w Katowicach, 13.10., Wasze jasie - zdjęcia

Nie wiem od czego zacząć... Tyle się dzieeeeeeeeeje! Kto śledzi FB Uszyj jasia, ten wie, że Agata Maćkowiak (o niej za chwilę) zgłosiła mnie do akcji Zwykły Bohater - (http://www.zwyklybohater.pl/daje-mi-nadzieje). Gest bardzo ważny dla mnie, wzruszający i nie ukrywam, spore zaskoczenie. Akcja "Uszyj jasia" zakwalifikowała się także do konkursu "Złote spinacze 2013", zgłoszonej przez firmę Kobold PR z Katowic. Dziewczynom ogromnie dziękuję, kolejne miłe wyróżnienie:)

Cieszę się, cieszę, bo kolejne osoby usłyszą o akcji i mam nadzieje, że dołączą do niej. Pracy mamy ogrom! Ale, konkursy konkursami, musimy robić swoje i kolorować dziecięce sny.

Najbliższe kolorowanie odbędzie się 13.10. w Katowicach. Uwaga! W siedzibie TVP:)
Tutaj jest wydarzenie: Spotkanie szyciowe w Katowicach, kopiuję jeszcze plakat:
Jeśli możecie, bardzo Was proszę - udostępniajcie, mamy bardzo dużo pracy przed sobą. Uszyć co najmniej 100 jaśków (łóżek w bytomskim szpitalu jest 90).

Jest też pewien problem... Materiały... Jeśli możecie to weźcie ze sobą, ale poproście też znajomych, firmy/ sklepy/ hurtownie. Tkaniny mogą być używane, byle były w dobrym/ bardzo dobrym stanie i kolorowe.

Materiały wysyłajcie na adres:


Izolda Czmok-Nowak
 TVP SA oddział KATOWICE
40-953 Katowice,Telewizyjna 1, skr. Poczt.326

A teraz parę słów o osobie, która mnie zgłosiła do akcji "Zwykły bohater". Agata, parę dni temu poprosiłam Was również na FB, byście mocno trzymali kciuki, ponieważ Aga jest w szpitalu... Właściwie, to Aga, przebywa w hospicjum... Kilka dni temu jej stan psychiczny i fizyczny był bardzo ciężki, zmarła dziewczynka - Ola, przyjaciółka Agaty... Wraz z Adrianem staraliśmy się ją wspierać jak tylko możemy, Adrian - w Poznaniu, ja - na odległość. Jej stan polepszył się po rozmowie z Mamą Oli. Agata znowu się śmieje, śmieje się cały czas jak rozmawiamy przez telefon:). Agata choruje na glejaka wielopostaciowego. Jeśli ktoś wie coś na temat leczenia, wsparcia niech napisze, chciałabym by Agata wyzdrowiała, ale nie wiem jak... Przy okazji, Aga pod koniec tego miesiąca bierze ślub i organizuje spotkanie szyciowe w Poznaniu.

Teraz zdjęcia jasiów, jakie dostałam przez ostatnie kilka - kilkanaście dni.


Kolejne jasie uszyła też http://biolozkowydomek.blogspot.com/ 
 

Do akcji przyłączyła się również: I na koniec, bardzo dziękuję szkole z Wadowic oraz Pani Monice Niedziela, za wsparcie akcji wraz z uczniami:)Bardzo, bardzo wszystkim dziękuję!


3 komentarze:

  1. Witaj! Czy mogłabyś zamieścić plakat w trochę większej rozdzielczości? Bo u mnie po skopiowaniu na komputer nie widać mniejszych tekstów - z tym co trzeba przynieść

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć, przepraszam, miałam problem z rozdzielczością... W sumie to plakat powstawał w 4 programach graficznych:) Postaram się go poprawić w kolejnym i umieścić poprawny.

    OdpowiedzUsuń

:)