środa, 15 maja 2013

Wspólne szycie jaśków w Craftoholic Shop w Gdańsku (już w tą sobotę!)

Miała być relacja z wczorajszego przekazania jaśków dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka, ale będzie o pilniejszej sprawie. (A z relacją się wstrzymam do momentu, aż dostanę zdjęcia).

ZAPRASZAM DO WSPÓLNEGO SZYCIA:


18 maja w Craftoholic Shop wielka akcja charytatywna "Uszyj jasia". Zapraszamy wszystkich chętnych od 10:00 do 18:00 do Craftoholic SHOP ul. Krzywoustego 3, będziemy cały dzień szyć poszewki do oddziałów dziecięcych w szpitalach w Trójmieście. Wszystkich, którzy chcą wziąć udział w akcji prosimy o wcześniejsze zapisy na maila:   karola@kotynaploty.pl
Do dyspozycji będzie 5 maszyn, można też przynieść swoją własną:)

Uwaga! Przed akcją wielka zbiórka materiałów! Prosimy o przynoszenie do naszego sklepu stacjonarnego (Krzywoustego 3 ) materiałów, które nadadzą się na szycie poszewek.
Najlepiej by były kolorowe, ale przyjmiemy też białe:) Bawełny, flanele, może być też kora. Prosimy o tkaniny w bardzo dobrym stanie. Oczywiście będą też tkaniny z Craftoholic shop;)

Więcje info o akcji znajdziecie tu:
http://www.uszyjjasia.blogspot.com/
https://www.facebook.com/pages/Uszyj-Jasia/544363172248008?hc_location=stream

Zapraszamy wszystkich nie tylko z Trójmiasta, ale i całej Polski! Do zobaczenia przy maszynach!

Tych, którzy nie będą w stanie szyć z nami bardzo pięknie prosimy o nagłośnienie akcji, bo cel szczytny! Polubcie i udostępniajcie! Wielkie dzięki!


Ps. Szyjemy dla gdańskich placówek.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:)