piątek, 31 maja 2013

Zdjęcia kolejnych jasi, relacja z szycia w Jaktorowie

Zacznę od prężnie działającej Beaty, autorki bloga haftowaniebebezet. Beata napisała do mnie jakiś czas temu, sama zorganizowała spotkanie w bibliotece w Jaktorowie, zaprosiła okoliczne mieszkanki, którym udało się uszyć 50 jaśków!

 Oto one! Kolorowo, prawda?

Beata doszyła jeszcze dwa: 
 
I do e-maila dołączyła mi również zdjęcia zrobione przez Basię z Piaseczna, tu jej blog http://www.urbasia.blogspot.com.

A tu jasie:)Prężnie też działa Teresa z 27zima.blogspot.com, która zorganizowała już drugie spotkanie w Bielsku - Białej.

Jeśli pojawi się relacja, bardzo proszę wyślijcie mi ją. Fajnie byłoby zobaczyć jak Wam się szyło. 

Dostałam również wiadomość od Katarzyny Radzikowskiej, czyli facebookowej wloczkaZnitka, i przy okazji, chciałabym bardzo, bardzo podziękować tym, którzy wysyłają do mnie takie e-maile: "13 jaśków pojechało w piątek 24.05 do Bydgoszczy do Aleksandry, 4 większe 60/70 i 9 mniejszych 50/60" + w załączniku zdjęcia jasi. Nawet sobie nie wyobrażacie jak mi to ułatwia pracę. A dodam, że zdjęcia wszystkich jasi, muszę skatalogować, wrzucić na bloga, a później jeszcze na FB. Jeśli nie zrobię tego od razu, to później pojawia się milion innych spraw i zapominam, które zdjęcia wstawiłam, a które nie.

Do rzeczy, do jasi:

Małe rączki się załapały na fotkę:)

Napisała do mnie również Aleksandra Ćwikowska - koordynatorka akcji w Bydgoszczy, z informacją ( i zdjęciami:)) uszytych jasi:
(jasie wspomnianej Włóczki z nitką)

Alicja Ozóg

Agata Biedroń

Zuch dziewczyna

Dalejlama

Na razie tyle jasiów, kolejna część będzie w najbliższym czasie.

3 komentarze:

  1. Alicja Ożóg jeszcze mnie przesłała 10 małych jasiów... zdjęcia przesłałam kiedyś mailem... i od Ani z Warszawy też :)

    OdpowiedzUsuń
  2. małe rączki należą do mojego młodszego synka Ignasia, który razem ze swoim starszym bratem Nikosiem towarzyszył mi przy szyciu wszystkich jaśków :)

    OdpowiedzUsuń
  3. I chciałam jeszcze dodać, że spotkanie w Jaktorowie zorganizowałam wspólnie z Dianą :)))))

    OdpowiedzUsuń

:)