wtorek, 30 kwietnia 2013

Spotkania szyciowe: Szczecin, Jaktorowo, Kraków, otrzymane materiały i radiowe poduszki

Tak dużo rzeczy się nazbierało, że nie wiem od czego zacząć... A! Nadal mam zepsuty komputer, korzystam gościnnie z komputera męża i póki czegoś nie zepsuję to będę mogła z niego korzystać:) (czytaj: być z Wami na bieżąco).

Zacznę od spotkań szyciowych.
Czekam na relację ze wspólnego szycia, które odbyło się 27.04. w Bielsku - Białej, gdzie dziewczyny szyły aż dla 4, bielskich Domów Dziecka

Kolejne spotkanie odbędzie się w Szczecinie:
Z przyjemnością informuję, iż 7 maja szyjemy jasie w Szczecinie! O godzinie 18:00 - 21:00 w Firma Witmasz przy ul. Wita Stwosza 2 w Szczecinie.Maszyn nie trzeba przynosić, natomiast materiały będą nam potrzebne (mamy idealny pretekst, by posprzątać w szafach:) )Szyjemy dla Zachodniopomorskiego Hospicjum i Rodzinnego Domu Dziecka nr 8 :)
Zgłoszenia na adres: e.szubartowska@go2.pl

W Jaktorowie - 11 maja 2013 r. w godzinach 9.00-13.00 w bibliotece w Jaktorowie przy ul. Chełmońskiego 4 (http://www.biblioteka-jaktorow.pl/) odbędzie się spotkanie szyciowe jasiów  - będziemy szyły dla Warszawskiego Szpitala dla Dzieci na ul. Kopernika 43.


Proszę zabrać maszyny do szycia oraz materiały. 

A następnego dnia tj. 12.05. w Krakowie:
Kraków - Slow Fashion Cafe,Kiedy: 12.05 (niedziela)

Godziny: 12 - 18

Ulica: Bożego Ciała 10Można przynieść swoje maszyny do szycia.
Zbieramy też materiały na to spotkanie, które bardzo proszę wysyłać na adres:

Natalia Bielawska

ul. Jakuba Majora 28/6

31-422 Kraków
W zeszłym tygodniu otrzymaliśmy również materiały m.in. od:


Przy okazji zakupów, zapytałam MeganStyle, czy chcieliby dołączyć do akcji "Uszyj jasia", oto odpowiedź:


Osobiście jestem stałą klientką sklepu tkaninka, bardzo ucieszyłam się jak dostałam od nich e-maila z propozycją podarowania materiałów:
Bardzo dziękuję!
Z materiałów zostaną uszyte nowe jasie m.in. na spotkaniu w Krakowie.

http://www.ekoubranka.blogspot.com/, uszyło (= uszyłam, bo dodam, że akcja "Uszyj jasia" zaczęła się na moim blogu - ekoubranka.). Otóż uszyłam z radiowych koszulek poszewki na poduszki:
To wszystko:)
Dobranoc!!

2 komentarze:

  1. muszę przejrzeć moje zapasy materiałowe i dlatego mam pytanie: Jakie w Krakowie mają być szyte jaśki? chodzi o wielkość

    OdpowiedzUsuń
  2. Jeszcze nie wiem... Albo będziemy szyły dla szpitali, gdzie brakuje kilkunastu jaśków do zakończenia, albo wybierzemy krakowskie domy dziecka, albo szpital w Prokocimiu... Jak wolicie?

    OdpowiedzUsuń

:)