sobota, 28 czerwca 2014

Spotkanie szyciowe dla Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Kolejne spotkanie zakończyło się sukcesem! Ale to wszystko dzięki WAM!

Uszycie tylu wspaniałych jaśków nie byłoby także możliwe bez dobrych ludzi, którzy po raz kolejny przekazali nam materiały na naszą akcję. Pani Agnieszko - BARDZO dziękujemy!


Kolejne materiały dotarły do nas od http://etasiemka.net/Także od Ani https://www.facebook.com/szycianki    dostaliśmy równie piękne materiały:Aż przyjemnie było szyć, patrząc na te kolorowe wzory:)


IKEA WROCŁAW (http://www.ikea.com/pl/pl/)  podarowała nam wielką pakę, w której było aż 9 kilogramów materiału, za co jesteśmy BARDZO wdzięczni!


Materiały dotarły, osoby do szycia gotowe, a tu problem! Brak miejsc! I co teraz? Na szczęście z pomocą przyszła nam Piramida Rozwoju www.piramidarozwoju.pl , która  pozwoliła nam skorzystać ze swoich pomieszczeń.

Czym prędzej zabrałyśmy się do pracy:
W sumie podczas tej akcji zostało uszytych 100 jaśków! Ale materiałów zostało na kolejne 100!! Zostaną one wykorzystane podczas kolejnego spotkania szyciowego.

Wszystkim osobom, które wzięły udział - Bardzo dziękuję! 

Zdjęcia pożyczyłam od autorki bloga  http://grzesiowy.blox.pl/2014/06/Olsztyn-jaskami-stoi.html
Mam nadzieję, że nie będzie miała nic przeciwko :)

Dziewczyny, które brały udział w akcji, bardzo proszę o pozostawienie adresu swojego bloga w komentarzu to dodam go do zakładki Blogerki Szyją.


Została także zaktualizowana zakładka Aktualnie Szyjemy. Jeśli której z Was udało się coś uszyć nowego to piszcie proszę w komentarzu ilość poszewek wraz z numerem, który widnieje obok placówki.

2 komentarze:

:)