niedziela, 12 października 2014

Aktualizacja

Witajcie,


 
Pierwsza informacja jest taka, że Kasia organizuje akcję w Wałbrzychu, dodałam ilość potrzebnych jasiów w zakładce Aktualnie Szyjemy i tam też znajdziecie adres mailowy do Kasi jeśli chciałybyście się przyłączyć do akcji.


 
Druga akcja toczy się w Warszawie.  Przekazuję informację od sponsora akcji : osoby biorące udział w akcji mogą za każdym razem do nas napisać na sklep@outlettkanin.pl z podaniem adresu do wysyłki tkanin i terminu wydarzenia, a my się postaramy dla każdego znaleźć tkaniny i nici do szycia jaśków. Wzięłyśmy ostatnio udział w wydarzeniu i także pomagałyśmy przy szyciu jaśków, wypożyczyłyśmy maszynę, dałyśmy materiały i nici itp. Zawsze chętnie pomożemy.
 
W Warszawie posiadamy sklep z tkaninami na ul. Czerniakowskiej 155/108 zapraszamy. Działa już także nasz sklep internetowy www.outlettkanin.pl również zachęcam do zaglądania. Oczywiście w sklepie stacjonarnym jest dużo więcej tkanin niż w internetowym ale staramy się dokładać nowe tkaniny do sklepu internetowego kilka razy w tygodniu.
 
 
Cieszę się bardzo, że nadal działamy i nie mamy dość :)
 
 
 
 
Pozdrawiam gorąco!

2 komentarze:

  1. A ja się absolutnie nie zgadzam z interestINGIEM, bo dziewczyny z outlettkaniny.pl podarowały mnóstwo materiału, przyłączyły się do szycia, pomogły zorganizować miejsce. Niemalże każda firma, która pomoże w akcji jest wspomniana w postach, na FB oraz po lewej stronie w zakładkach. Tak jest od początku akcji. Pozdrawiamy i zachęcamy do przyłączenia się;)

    OdpowiedzUsuń

:)