niedziela, 19 kwietnia 2015

Pierwsze spotkanie w Poznaniu - 25.04. w galerii Poznań City Center


"Uszyj jasia” w Poznań City Center
Pomogą szyjąc poszewki na poduszki

W najbliższą sobotę (24.04) Poznań City Center zamieni się w pracownię krawiecką. Po raz pierwszy w stolicy Wielkopolski będzie można wziąć udział
 w akcji „Uszyj Jasia”. Celem weekendowego spotkania jest uszycie ok. 100 kolorowych poszewek dla małych pacjentów oddziału gastroenterologii Szpitala Klinicznego im. Karola Jonschera UM.
Tym razem wolontariusze, blogerzy
i pracownicy PCC uszyją poszewki na poduszki podczas sobotniego spotkania. Każdy, kto pojawi się w Poznań City Center będzie mógł dołączyć do wspólnego szycia, a tym samym pomóc dzieciom leczonym w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera. Od 10.00 do 18.00 na scenie  na poziomie 1 w centralnej rotundzie PCC będą specjaliści z firmy JANOME oraz blogerki z „Poznań Szyje”, którzy pokażą i wytłumaczą jak uszyć poszewkę.
Cel mamy jasny. Uszyć ok. 100 jaśków dla dzieci, które przebywają na oddziale poznańskiego szpitala. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest najmłodszym poza rodzinnym domem, dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć tę akcję. Nie tylko będziemy pomagać ale myślę, że będzie to również świetna zabawa dla naszych klientów - wyjaśnia Norbert Fijałkowski, dyrektor Centrum.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:)